29 жовтня 2014 року в Юридичному інституті відбулася зустріч студентів 1-го курсу із суддею Вищого адміністративного суду України Олексанром Веденяпіним.
У ході бесіди на тему «Судова реформа в Україні: стан та перспективи» суддя окреслив проблеми судової системи, що потребують негайного реформування. Передусім – виконання судових рішень. Під час свого виступу Олександр Веденяпін зауважив, що судді загалом підтримують наміри щодо реформи судової системи, але стурбовані методами її реалізації, зокрема, мова йде про реформування структури судової системи. На думку судді, викликає стурбованість також те, що мета правосуддя враховується лише настільки, наскільки це відповідає інтересам суб’єктів реформаторського процесу. Проведення зустрічей студентів із працівниками органів державної влади, правоохоронних органів, провідними науковцями нашої держави вже стали доброю традицією в Юридичному інституті, і кожна з них є черговим кроком для майбутніх юристів у виборі своєї професійної діяльності.