22 жовтня 2014 року в Юридичному інституті відбувся міжвузівський круглий стіл на тему: «Роль студентського активу у формуванні особистості студента та діяльності вищого навчального закладу».
У засіданні взяли участь викладачі, представники студентського самоврядування, первинних профспілкових організацій Національного авіаційного університету, Академії адвокатури України, Київського університету права НАН України, КНУ ім. Т.Г. Шевченка та Інституту кримінально-виконавчої служби. В рамках круглого столу розглядалися питання: студентський актив ВНЗ: проблеми та перспективи розвитку; первинна профспілкова організація студентів та аспірантів як гарант захисту соціально-економічних прав студентів; студентський представницький орган (парламент, рада) як інститут студентського самоврядування; форми взаємодії адміністрації вищого навчального закладу зі студентською громадою; взаємодія профкому, ОСС та адміністрації у вищих навчальних закладах. Також учасники обговорили низку інших питань, які сьогодні турбують студентство. Всі вони розуміють, що студентське самоврядування потрібно молоді, що навчається у ВНЗ, тому що це – практична школа для тих, хто бажає пробувати себе у ролі керівника, адміністратора, лідера. Проведення такого роду заходів сприяють активізації студентського активу в діяльності вищого навчального закладу, їх впливу на формування думки та позиції пересічного студента, а також взаємодії органів студентського самоврядування із адміністрацією вищого навчального закладу. Надіємося на подальшу активну співпрацю представників різних вищих навчальних закладів, організацію спільних проектів та віримо, що разом ми зможемо досягти успіху.