30 вересня 2014 року студенти групи ПР-401 відвідали унікальну пам’ятку оборонної архітектури Київської Русі – Золоті ворота. Майбутні юристи не випадково обрали це історичне місце, адже сьогодні споруда Золотих воріт є невід'ємною частиною центру столиці України та одним із головних символів Києва.
Під час екскурсії майбутні юристи дізнались, що Золоті ворота - один з найдавніших пам'ятників архітектури, фортифікації та історії часів Київської Русі, останки якого збереглися до наших днів. Вони до цих пір виглядають потужною бойовою вежею, яка свого часу викликала захоплення сучасників і наводила жах на ворогів своєю неприступністю. Також студенти із цікавістю оглянули пам'ятник князю Ярославу Мудрому з макетом Святої Софії у руках. 01 жовтня 2014 року студенти групи ПР-205 здійснили пішу прогулянку Андріївським узвозом - вулицею-музеєм, однією з головних туристичних принад м. Києва, де пройшли по стопах князя Ігоря, Михайла Булгакова, скульптора Івана Кавалерідзе й десятків інших відомих осіб. Такі заходи сприяють формуванню у сучасної молоді поваги до історичного минулого України, виховують національну свідомість та почуття патріотизму, що є актуальним у сучасний період державотворення суверенної України.