25 вересня 2014 року в Юридичному інституті відбувся методичний семінар для наставників та командирів академічних груп на тему «Лідерство та лідерські якості - запорука успіху сучасної молоді».
У роботі семінару взяли участь: директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, начальник відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій НАУ Олена Калініченко, заступник директора по роботі зі студентами Ніна Троцюк, старший наставник Олена Макеєва, психолог відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій НАУ Галина Леньо, наставники та командири груп. Під час проведення заходу обговорювалися питання лідерства у навчально-виховній роботі, психологічні основи лідерства як феномена, проблеми формування світогляду і лідерських якостей майбутніх юристів. Цікавим аспектом семінару було проведення психологом тестування наставників та командирів груп з метою виявлення у них лідерських якостей. Такі заходи допомагають наставникам і студентам формувати та удосконалювати лідерські якості, cформувати конкурентоспроможну особистість, адже в сучасних умовах юрист повинен володіти не тільки професійними знаннями, уміннями й навичками, але й мати лідерські якості, що дозволять йому успішно реалізувати свій творчий потенціал у практичній діяльності.