16 вересня 2014 року «мінусята» Юридичного інституту стали повноправними членами дружньої та веселої студентської сім’ї.
Усі студенти першого курсу були зібрані у лекційній аудиторії для написання тестових завдань з правознавства. Ніхто з них навіть не здогадувався, що старші курси збираються провести неофіційну, щорічну посвяту. Цього року студрада та ТОСА Юридичного інституту об’єдналися у підготовці до цього заходу. Члени творчого об’єднання cтудентів та аспірантів ЮІ змонтували відео із зображенням завдань у тестовій формі, які «мінусята» почали завзято виконувати. Неочікувано для всіх вимкнулось світло і перед ними на екрані з’явився персонаж в темному одязі та промовив клятву першокурсника. Студенти всі дружно повторювали за героєм відео «Клянусь…клянусь…клянусь». Усе дійство закінчилося знайомством з лідерами та членами студентських організацій. Неофіційна посвята залишила в пам’яті кожного студента безліч позитивних емоцій, які надихнуть наших першокурсників активно готуватися до Дебюту першокурсника та Березневих паростків. Бажаємо їм успіхів!