15 вересня 2014 року Головою Профбюро Юридичного інституту Марією Рощук для студентів першого курсу було проведено лекцію у вигляді презентації на тему: «Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів НАУ: структура та діяльність».
В ході лекції першокурсники дізналися про структуру Профкому НАУ та безпосередньо місця в ньому Профбюро Юридичного інституту, форми захисту прав та інтересів студента, завдання та діяльність Первинної профспілкової організації та її ролі у житті кожного студента. Наприкінці заходу були обрані профорги груп, які і будуть тими студентами, які підтримуватимуть зв'язок між групою та Профбюром інституту.