10 вересня 2014 року в Юридичному інституті директором Іриною Сопілко проведено лекцію для студентів першого курсу.
У ході заходу студенти дізналися про історію створення та основні етапи становлення Національного авіаційного університету, його структуру та особливості підготовки фахівців у галузі авіації. Окрему увагу директор Iнституту приділила історії створення Юридичного інституту, розповіла про його структурні підрозділи: кафедри, Юридичну консультацію «Юридична клініка», криміналістичну лабораторію, Залу судових засідань, методичний кабінет та напрямки їх діяльності. Під час зустрічі студенти мали змогу не тільки дізнатися про структурні підрозділи Національного авіаційного університету та Інституту, а і поспілкуватися з їх представниками: заступником директора Центру культури та мистецтв – Ларисою Заєць, представником Сектора планування соціальних витрат планово-фінансового відділу – Олександрою Кириленко, в.о. завідувача терапевтичним віділенням Авіаційного медичного центру – Ольгою Прилуцькою, начальником служби охорони Національного авіаційного університету – Петром Клименком, головою профкому ЮІ – Марією Рощук. Дана зустріч першокурсників із директором Інституту та представниками структурних підрозділів НАУ зумовила консолідованість студентської родини та підтвердила відкритість адміністрації на шляху до прозорого навчально-виховного процесу.