У червні 2014 року активісти Юридичного інституту відвідали дитячий будинок «Малятко».
Зусиллями студентських груп та викладачів Інституту було зібрано кошти, які витрачено на «Свято радості» у дитячому притулку. Крім іграшок, які було подаровано вихованцям, студенти підготували дітлахам солодкий стіл. Кожна дитина мала змогу загадати бажання, яке обов’язково здійсниться задувши свічку на солодкому кексі. Вихованці дитячого будинку поділилися зі студентами своїми досягненнями у футболі, демонстрували їм роботи, виконані своїми руками та із захопленням розповідали про довгоочікувану двомісячну подорож до моря. Також малюки взяли активну участь у пізнавальних та розвиваючих іграх, які підготували студенти. Юридичний інститут висловлює щиру подяку усім хто проявив милосердя, щирість та щедрість прийнявши участь у даній акції та студентам – які зуміли її реалізувати! Ми повинні пам'ятати, що увага та любов робить кожного щасливим!!!