19 травня 2014 року в Юридичному інституті відбулося засідання Центру медіації за участю дирекції та студентської молоді, котра виявляє інтерес до актуальних питань сьогодення суспільно-гуманітарного характеру.
У своєму виступі на тему «Молодь – майбутнє України» Ірина Драгунська (група ПР-402) зауважила, що сучасні буремні події в державі сприяють народженню нового майбутнього. Сучасна молодь, на думку студентки, має великий потенціал, запал та енергію, котрі потрібно спрямувати на всебічне формування особистості та процвітання України. Євгеній Оськін (група ПР-404) у доповіді «Національний скарб – українська книга» підкреслив, що книга була та є невичерпним джерелом знань, унікальним засобом самовираження, просвіти і комунікації. Читаючи книжки, зазначає доповідач, ми збагачуємо свою рідну мову, розширюємо кругозір та ерудицію. Антон Покрищук (група ПР-405) у своєму виступі «Найвизначніші пам’ятки та історичні місця України» вказав, що мальовнича Україна відома своїми славетними архітектурними пам’ятками та історичними місцями, серед яких Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця», Нацiональний Києво-Печерський iсторико-культурний заповідник, Національний заповідник «Софія Київська», Національний дендрологічний парк України «Софіївка». Цим цінностям належить особлива роль у відновленні історичної пам’яті народу, відродженні й розвитку національної культури. Саме тому збереження і відновлення національного культурного надбання - обов’язок і справа честі кожного громадянина нашого суспільства. Ознайомитися докладно з доповідями студентів можна в рубриці «Молодь і закон» на сайті Юридичного інституту: www.law.nau.edu.ua.