14 травня 2014 року в Юридичному інституті відбулася зустріч студентів 2-го курсу з керівником товариства «Єдина служба правової допомоги», адвокатом Денисом Осмоловським.
У ході дискусії теми: «Актуальні питання формування податкової правосвідомості громадян України», Денисом Осмоловським були висвітлені основні проблеми й перспективи адаптації вітчизняного податкового адміністрування та законодавства до європейських вимог. Особливу увагу доповідач акцентував на особливостях діяльності органів податкової міліції, їх взаємодії з кредитно-банківськими установами, загальній характеристиці чинної системи оподаткування, спрямованої на спрощений режим регулювання. Денис Осмоловський позитивно відмітив широку зацікавленість студентів й висловив пропозицію щодо подальшої співпраці.