Традиційним стало запрошення до Юридичного інституту представників різних професій у галузі права, котрі з радістю діляться з майбутніми юристами власним фаховим досвідом, спільно обговорюють проблеми та перспективи розвитку правового забезпечення нотаріальної діяльності в Україні з урахуванням нагальних потреб суспільства і держави. Так, 29 квітня 2014 року відбулась зустріч студентів 1 курсу з приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Мариною Тиминюк.
Під час бесіди акцентувалась увага на вагомості нотаріальної діяльності у забезпеченні надійної охорони прав фізичних та юридичних осіб, обговорювались заходи підвищення якості надання нотаріальних послуг клієнтам. Окремо обговорювались питання нормативного закріплення організації нотаріального самоврядування в Україні, а також необхідності подальшого втілення в національне законодавство основних засад моделі нотаріату як системи превентивного позасудового захисту законних прав та інтересів громадян. Наприкінці зустрічі Марина Тиминюк зауважила, що розвиток сучасного нотаріату спрямований, насамперед, на допуск до професії виключно досвідчених, належним чином підготовлених професіоналів, нотаріальна практика яких спрямована на чітке дотримання вимог чинного законодавства та постійного підвищення кваліфікації, що позитивно відображається на захисті прав людини в Україні.