25 квітня 2014 року старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Ірина Тимкович зі студентом групи ПР-201 Дмитром Повєткіним провели з учнями 10 класу спеціалізованої школи № 120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу інтелектуальне змагання-гру «Знавці права».
Захід проходив у три тури з метою визначення рівня знань старшокласників з різних галузей права. Зокрема, перший тур передбачав обрання правильних відповідей з кількох запропонованих варіантів, другий – індивідуальне завдання за принципом «питання-відповідь». Третій, фінальний тур, вимагав від старшокласників концентрації уваги та швидкості у розгадуванні кросворду. По завершенню гри були визначені переможці, які були нагороджені грамотами від дирекції Юридичного інституту, а саме: Антон Шаревський (1 місце), Марія Когут (2 місце), Валерій Прядко (3 місце). Наприкінці зустрічі учні дізналися про переваги здобуття юридичної освіти в Юридичному інституті НАУ, особливості профілізації та перспективи працевлаштування, а також про перебіг вступної кампанії у Національному авіаційному університеті.