14-17 квітня 2014 року на базі Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ) проводився ІІ (завершальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства у 2013-2014 навчальному році.
В командному турі олімпіади взяли участь понад 100 студентів (38 команд із різних ВНЗ України, які здійснюються підготовку фахівців за спеціальністю "Правознавство"). Команду Юридичного інституту НАУ представили Катерина Гуменюк (група ПР-502М), Василь Андрусяк (група ПР- 403), Дар’я Бондаренко (група ПР-302). За результатами загального заліку команда ЮІ посіла 6 місце у турнірній таблиці серед команд-учасниць.