24 квітня 2014 року на базі Європейського університету за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України відбулася VІІ Всеукраїнська правнича школа з судочинства на тему «Особливості судового адміністрування». Активну участь у заході прийняли студентки Юридичного інституту: Дар’я Бондаренко, Наталія Мороховець, Карина Сидорова, Христина Мазур, Ніна Шведа.
Студенти із різних ВНЗ Києва та України отримали майстер-класи від досвідчених юристів-практиків. Зокрема, була проведена презентація на тему «Зміст судової реформи та роль інститутів громадянського суспільства в ефективному впровадженні законодавчих змін» від Ольги Ніколаєвої - радника з правових питань Проекту USAID «Справедливе правосуддя»; презентація «Кращі практики взаємодії судів і громадськості в Україні на прикладі механізму моніторингу якості надання судових послуг громадянам за методологією карток громадянського звітування» від Марини Руденко - радника з питань роботи з громадянським суспільством Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Також у студентів була нагода поспілкуватися з Андрієм Кармазіним – керівником апарату Господарського суду Київської області та Ольгою Какауліною – Президентом Всеукраїнської Громадської організації «Асоціація сприяння судовому адмініструванню». За результатами проведення заходу найактивніші учасники були нагороджені іменними сертифікатами та пам’ятними подарунками.