16 квітня 2014 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту студенти разом із доцентом кафедри господарського права і процесу Аллою Гелич відвідали середню загальноосвітню школу №161, середню загальноосвітню школу №54, спеціалізовану школу №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва, де провели тематичну бесіду на тему «Роль права в житті кожної людини».
У даному заході від Юридичного інституту взяли участь студенти групи ПР-303 Роман Бондаренко, Юлія Чумак та Анастасія Приймак, які розповіли учням про місце і роль права в житті кожної людини. Захід продовжився проведенням правової вікторини «Юридична професія як запорука успіху». Наприкінці зустрічі старшокласники були проінформовані щодо основних напрямків діяльності Національного авіаційного університету та Юридичного інституту, форм та методів навчальної роботи, що здійснюється науково-педагогічним складом університету.