В рамках заходів, присвячених відзначенню Дня Христового Вокресіння, в Юридичному інституті протягом березня проходила благодійна акція «Добром примножимо добро».
Протягом місяця науково-педагогічні працівники та студентська молодь Юридичного інституту збирали гроші, іграшки, книжки, канцтовари, продукти харчування для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Напередодні Великодня, 16 квітня студентський актив інституту влаштував мешканцям дитячого будинку-інтернату Святошинського району м. Києва справжнє свято! До вихованців дитячого будинку завітала фея із казковими героями, які приготували для дітей цікаві ігри, конкурси, порадували малюків солодощами, печивом, іграшками та добрим настроєм. У знак вдячності дітлахи подарували студентам на пам'ять свої малюнки. Проведення Великодніх благодійних акцій – це поклик душі і щирість сердець студентської молоді, відображення плекання і збереження духовних надбань українського народу.