14-15 квітня 2014 року доцент кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Світлана Головко разом зі студентами Аліною Куліш, Іриною Слесар провели із старшокласниками Середньої загальноосвітньої школи №2 імені Д. Карбишева та ліцею «Престиж» м. Києва тематичні бесіди на тему «Особливості системи фахової підготовки студентів у Національному авіаційному університеті».
Мета заходу - підготовка учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів до свідомого вибору майбутньої навчальної діяльності та професійного фаху, ознайомлення із спектром освітніх послуг, що надає Національний авіаційний університет, сприяючи задоволенню індивідуальних запитів щодо навчальної та майбутньої професійної діяльності студентів. Під час проведення заходу з учнями обговорювалися питання діяльності НАУ, особливості організації навчального процесу в університеті, основні напрями діяльності Юридичного інституту, форми та методи навчальної роботи, що здійснюється науково-педагогічним складом інституту, особливості проведення виробничих і юридичних практик. З великим інтересом майбутні абітурієнти сприйняли інформацію щодо студентського самоврядування, участі у поза навчальному житті університету, культурно-масових заходах, що проводяться в ЮІ та НАУ. Такі профорієнтаційні зустрічі допомагають потенційним абітурієнтам більш детальніше ознайомитися з особливостями системи фахової підготовки у вищих навчальних закладах, спрямованої на соціалізацію молодої людини, розвитку її мобільності на ринку праці, підготовки до органічної взаємодії з суспільними інституціями.