10 березня 2011 року в Юридичному інституті пройшла акція «Я – патріот!». Вже другий рік поспіль студентська спільнота ініціює проведення заходу, який сприяє розширенню свідомості молоді щодо патріотизму до країни, в якій вони проживають, її мови, культури та історичних подій.
Акція «Я – патріот!» включала в себе оформлення студентами тематичних стенгазет та їх розміщення в Юридичному інституті, а також проведення круглого столу. Його активними учасниками стали директор інституту Сопілко Ірина Миколаївна, викладачі та студенти 1-5 курсів Юридичного інституту. Ведучим круглого столу Кенцом Романом – студентом групи ПР-202 для обговорення учасниками були запропоновані наступні теми: - Розуміння значення слова «патріот»; - Мова як ключовий елемент патріотизму; - Хто з видатних особистостей є для вас взірцем патріотизму? - Чи модно сьогодні бути патріотом? - Чи вважаєш ти себе патріотом? Учасники круглого столу «Я – патріот!» зробили висновок, що подібні заходи сприяють вихованню патріотичних поглядів і переконань, відданості своєму народу, гордості за національну культуру, формуванню активної та свідомої громадянської позиції студентської молоді, популяризації духовно-моральних і культурних цінностей країни, свого краю, утвердженню почуттів гордості за свою Батьківщину та поваги до її державних символів. Захід пройшов у дружній атмосфері та вже став доброю традицією нашого інституту.