8 та 9 квітня 2014 року асистент кафедри кримінального права і процесу Юридичного інституту Анна Потильчак разом з Інститутом доуніверситетської підготовки провели зустріч з учнями 10-11 класів 18 загальноосвітніх навчальних закладів міста Біла Церква.
Учасників профорієнтаційного заходу привітав організатор зустрічей – головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради В. Зінченко. Він розповів про важливість вибору професії для молоді, плідну співпрацю з університетом, підкреслив перспективу навчання в НАУ. Захід продовжився знайомством із представниками Національного авіаційного університету, які проінформували майбутніх абітурієнтів про напрями підготовки фахівців в університеті, ознайомили з матеріально-технічною базою університету, особливостями і перевагами навчання на підготовчих курсах. Анна Потильчак більш детально розповіла старшокласникам про Юридичний інститут, а саме: про перелік конкурсних предметів для вступу, військову підготовку, вартість навчання, дозвілля студентів в стінах інституту тощо.