5 квітня 2014 року у Юридичному інституті проведено День відкритих дверей. Мета - ознайомлення абітурієнтів з правилами прийому до Юридичного інституту Національного авіаційного університету, організацією навчального процесу, матеріальною базою, перспективою розвитку інституту.
Знайомство з Юридичним інститутом для юнаків, дівчат та їх батьків розпочалось із змістовної екскурсії, під час якої директор Інституту Ірина Сопілко представила запрошеним його структурні підрозділи: кафедри, Навчальний центр з проблем повітряного і космічного права, методичний кабінет, Криміналістичну лабораторію, Юридичну консультацію «Юридична клініка» тощо. Захід продовжився у «Залі судових засідань» та в Криміналістичній лабораторії, де студенти продемонстрували судові дебати з кримінального процесу та провели окремі слідчі дії з використанням криміналістичної техніки. Наприкінці заходу співробітники та студенти Юридичного інституту висловили щирі побажання побачити нинішніх абітурієнтів студентами інституту.