27 березня, у служителів театральної музи знаменний день, їхнє професійне свято – Міжнародний День театру, яке широко відзначається театральною громадськістю усього світу. Студенти Юридичного інституту теж долучилися до святкування театрального мистецтва.
Так, 1 квітня 2014 року студенти групи ПР-201 відвідали Театр-студію імпровізації «Чорний квадрат» та переглянули виставу сучасного драматурга Олександра Марданя «Ніч Святого Валентина». Містичне та неординарне дійство за участі акторів розповіло глядачам про самотність та пошук кохання за допомогою різних жанрів – детективу, комедії, трагедії, мелодрами і трилера. Глядачі дізнались про чотири історії кохання: від знайомства пар до виникнення взаємних почуттів, про їх страхи у відносинах та надуману недовіру. І у решті-решт відверта розмова між героями напередодні Дня закоханих довела – вони найдорожчі один одному понад усе. Вистава дала зрозуміти глядачам, що потрібно берегти свої почуття і не забувати про романтику. 2 квітня 2014 року Студентська рада Юридичного інституту відвідала Київський академічний Молодий театр. В рамках святкування Міжнародного дня театру Профспілкове бюрю ЮІ зробило активістам чудовий подарунок у вигляді безкоштовного перегляду вистави «Кайдаші» (за мотивами твору Івана Нечуй-Левицького). Молодий театр знову зміг покорити своїм унікальним баченням відомої всім класики. Вразило все: декорації, гра акторів, легкість передачі емоцій від актора глядачу. Усі присутні отримали багато вражень та позитивних емоцій. Прекрасні вечори в дружній атмосфері надихнули студентів на започаткування нової традиції – регулярного спільного перегляду театральних вистав та обміну своїми враженнями.