31 березня 2014 року старший викладач кафедри конституційного і адміністративного права Юридичного інституту Ольга Гусар та студенти 2 курсу Марина Нечипорук, Яна Шай, Діана Саруханян провели в Середній загальноосвітній школі №264 м. Києва правову вікторину з елементами профорієнтації на тему: «Мій вибір - професія юрист».
З метою допомоги у формуванні особистісного професійного самовизначення та вибору в майбутньому професії юриста, на початку заходу учням була надана інформація про Юридичний інститут (структуру, напрямки діяльності, спеціалізації) та перспективи працевлаштування випускників після закінчення ВНЗ в органах державної влади, судових органах тощо. Захід продовжився проведенням вікторини, яка складалася з трьох етапів. Учні були розділені на дві команди. В першому етапі за кожну правильну відповідь на запитання з права учасник отримував по 1 балу. Другий етап – «Літературно-правова гра» (по 2 бали за відповідь). За підсумками результатів двох турів було визначено по одному з найактивніших учнів з кожної команди, які проходили в третій тур. В останньому турі було запропоновано уявити себе «майбутнім юристом» і надати правову оцінку життєвій ситуації. Найкраща відповідь оцінювалася в 3 бали. За результатами запеклої боротьби перемогу виборола Анна Рудницька, а 2 місце здобув Едуард Цеменко. Проведений правоосвітній захід допоміг не лише визначити «кращих знавців права», а й організувати культурне дозвілля молоді.