1 квітня 2014 року до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка студенти групи ПР-303 разом із доцентом кафедри господарського права і процесу Юридичного інституту Володимиром Малишко відвідали Національну бібліотеку України ім. В.І. Вернадського.
В рамках даного заходу відбулася презентація наукового видання «Тарас Григорович Шевченко: бібліографія видань творів 1840-2014 р.р.» та меморіальної електронної колекції «Т. Г. Шевченко». Також студенти мали змогу взяти участь у відкритті книжково-ілюстративної виставки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка «Великому Кобзареві присвячується». Під час заходу студенти вкотре усвідомили, що Кобзар для України є національним символом. Він не тільки «возвеличив отих рабів німих», а повернув надію на свободу, показав шляхи до національного визволення, навчив шанувати самих себе.