1 квітня 2014 року в рамках проведення фахової ознайомлювальної практики в Юридичному інституті відбулася зустріч студентів першого курсу з адвокатом, професійним юристом у сфері права інтелектуальної власності, договірного та фінансового права, експертом Українського Бізнес Ресурсу (UBR), членом англо-російської асоціації юристів, членом юридичної спільноти Англії та Уельсу (Лондон) - Ольгою Мілетич.
У своїй доповіді Ольга Мілетич розкрила актуальні проблеми юриспруденції: захист цивільних прав, зловживання правом в сучасному суспільстві тощо. Багато часу приділила безпосередньо практиці судів, тенденціям вирішення окремих категорій справ та особливостям доказових баз при представництві різних сторін у процесі. Проведення зустрічей такого характеру дозволяє студентам набувати у процесі навчання не тільки теоретичні знання, а й практичні вміння та навички, що дасть їм можливість надалі ефективно реалізувати себе на ринку праці.