З 11 по 26 березня 2014 року Юридичний інститут був повністю пронизаний духом патріотизму.
Патріотизм – це любов до Батьківщини, прагнення своїми діями служити її інтересам. Філософи та політологи визначають патріотизм як суспільний і моральний принцип, який характеризує ставлення людей до своєї країни та проявляється у певному способі дій і складному комплексі суспільних почуттів, що узагальнено називається любов'ю до своєї батьківщини. Це одне з найглибших почуттів, яке закріплювалося століттями та тисячоліттями розвитку відокремлених етносів. Студентська рада Юридичного інституту провела опитування серед студентів та працівників Національного авіаційного університету, що стосувалося патріотичного виховання суспільства – «чи справді кожен українець є патріотом?», «що ми можемо зробити для розвитку України?», найцікавіші з яких можна почути та побачити на відео перейшовши за посиланням http://law.nau.edu.ua/uk/videogallery
В рамках заходу студентами також була розміщена стінгазета «Я патріот! А ти?», на якій кожен охочий мав змогу висловити свою думку «Чому він вважає себе патріотом!». За допомогою проведення таких заходів формується почуття гордості за приналежність до української нації, підвищується інтерес до вивчення історії своєї держави.