24 березня 2014 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту відбулася зустріч професора кафедри теорії та історії держави і права Анатолія Тимченка і студентів групи ПР-101 Руслана Кролевця та Андріани Жаб’як зі старшокласниками школи І-ІІІ ступенів №165 м. Києва, яка спрямована на висвітлення теми «Правопорядок - основа демократичного суспільства України».
Мета заходу – детальне ознайомлення учнів старших класів з поняттям правопорядку, що становить основу організації та діяльності суспільства, стабільності громадського життя та соціального прогресу, а також є засобом функціонування державної влади та демократії, посилення державності. У бесіді зі школярами особливу увагу було приділено важливості ефективної діяльності правоохоронних органів, від якої значною мірою залежить правопорядок, безпека суспільства, захист прав, свобод та законних інтересів громадян. Проведення подібних тематичних зустрічей сприяє формуванню правової поведінки молоді, так як рівень правового мислення та правосвідомості забезпечує не лише розвиток правової культури, в цілому, але й формування правових ідеалів особистості, яка поважає правовий закон, визнає його верховенство у всіх сферах життя, своїми діями підтримує режим правопорядку в Україні.