20 березня 2014 року відбулась зустріч старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Ірини Тимкович зі старшокласниками спеціалізованої школи №120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу.
Під час заходу були обговорені актуальні питання про місце і значення норм моралі та права в житті кожної людини, суспільства, держави. В ході бесіди акцентувалась увага на тому, що в Україні для розбудови правової, соціальної держави та громадянського суспільства важливим є формування нового, вищого рівня правосвідомості та правової культури населення. Особливого значення у світлі цього набувають правове виховання і правова освіта молоді, адже без глибоких знань прав, свобод, чинного законодавства неможливо виховати свідомого і правослухняного громадянина. По завершенню бесіди учні ознайомилися з особливостями навчання в Юридичному інституті, отримали вичерпну інформацію про перспективи працевлаштування та профорієнтаційні заходи, що плануються найближчим часом та були запрошені взяти в них участь.