18 березня 2014 року відбулася зустріч студентів 1 курсу Юридичного інституту із заступником прокурора Центрального регіону України, старшим радником юстиції Миколою Лисим.
Головною метою проведеної зустрічі було знайомство студентів з особливостями такого підрозділу Генеральної прокуратури як Головне управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері. Під час виступу Микола Лисий приділив увагу питанням специфіки правоохоронної роботи військової прокуратури, прокурорському нагляду за дотриманням законності у різних військових формуваннях, а саме: Збройних силах України, Внутрішніх військах, Службі безпеки України і Держприкордонслужбі. Особливу зацікавленість студентів викликали питання щодо корупції в військовому секторі та завданнях, які постають перед військовими прокурорами. Дана зустріч сприяла формуванню у майбутніх юристів неоціненного досвіду у сфері сполучення теорії та практики, особливостей роботи органів Генеральної прокуратури, дозволила по-іншому поглянути на ті проблеми, що постали сьогодні перед сучасним українським суспільством.