Напередодні Дня відкритих дверей Юридичного інституту, викладачі здійснили профорієнтаційні заходи у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва. Так, 13-14 березня 2014 року студенти разом із доцентом кафедри повітряного та космічного права Світланою Хом’яченко відвідали ЗСШ №22, №130 в яких провели відкриті заняття на тему «Свідомий вибір професії - головна проблема сучасної молоді».
Також, 14 березня 2014 року старший викладач кафедри конституційного і адміністративного права Вікторія Кір’ян та студенти 2 курсу Ірина Біденко та Вікторія Яковенко зустрілися із школярами середньої загальноосвітньої школи № 200 м. Києва. Мета даних зустрічей - презентація Національного авіаційного університету та Юридичного інституту, ознайомлення майбутніх абітурієнтів із важливістю вибору професії юриста в період активної розбудови суспільного та політичного життя країни. Під час проведення заходів старшокласники були ознайомлені із структурою Юридичного інституту, основними напрямками діяльності, спеціалізаціями, умовами вступу до вищого навчального закладу. Студенти розповіли про цікаве та захоплююче студентське життя, роботу студентського самоврядування, можливість участі в наукових конференціях, творчому житті університету, а також про навчання дівчат та юнаків на факультеті підготовки офіцерів запасу. Педагогічні аспекти профконсультаційної підготовки молоді до вибору професії в загальноосвітніх закладах освіти дають основу формування у старшокласників готовності до вибору професії.