15 березня 2014 року в Юридичному інституті відбувся День відкритих дверей.
Захід розпочався із знайомства гостей з представником Інституту доуніверситетської підготовки Світланою Романовою, яка розповіла про набір учнів 10-11 класів на курси з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади та до зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 н.р. Продовженням заходу стало знайомство абітурієнтів зі структурою Юридичного інституту. Ірина Сопілко розповіла гостям про основні напрямки та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка, наукове життя студентів, зауважила на додатковій профілізації у галузі повітряного і космічного права, а також познайомила усіх присутніх із керівним науково-педагогічним складом інституту. Захід продовжився у Залі судових засідань, де студенти-старшокурсники провели судові дебати з кримінального процесу, в яких продемонстрували свою майстерність та набуті знання. Після судового засідання відчути себе криміналістами абітурієнти мали змогу в криміналістичній лабораторії, в якій їм були представлені сучасні технічні засоби складання портрету за зовнішніми ознаками опису людини, а також надана консультація і практична допомога по складанню загальної і допоміжної дактилоскопічної формули по 10-ти пальцевій системі. Наприкінці заходу співробітники та студенти Юридичного інституту висловили щирі слова побажання побачити нинішніх абітурієнтів в якості смайбутніх студентів інституту.