13 березня 2014 року актив студентів Юридичного інституту відвідав Дитячій будинок-інтернат для дітей з психічними та фізичними вадами у м. Києві.
Вихованці закладу влаштували гостям теплий і щирий прийом, а студенти, в свою чергу, передали дітям іграшки, книги та багато інших необхідних речей, як були зібрані зусиллями студентських груп. Також для вихованців дитячого будинку студенти підготували цікаві конкурси, в яких вони із задоволенням приймали участь. Діти вразили майбутніх правників своєю чемністю, майстерністю, талантом, привітністю. Вони всі різні, але об'єднує їх одне - вони ДІТИ, майбутнє нашої країни, які потребують особливого відношення, уваги та любові, бо це діти, у яких немає свого будинку і найголовніших людей у житті - мами і тата. По закінченню зустрічі студенти Юридичного інституту пообіцяли приходити частіше до дітей, які все розуміють, сприймають, вірять в людську доброту, посмішку та тепло наших сердець.