14 березня 2014 року студенти груп ПР-104, ПР-202 та ПР-404 Юридичного інституту у супроводі наставників Ганни Омельченко, Юлії Белуги та Ганни Грабовської відвідали Парк імені Тараса Шевченка, розташований навпроти головного корпусу Київського університету імені Тараса Шевченка.
Мета - ознайомлення студентів із символом української столиці – пам’ятником в честь великого українського поета та культурного діяча Тараса Шевченка, приурочене 200-ій річниці від дня його народження. Студенти мали нагоду вшанувати пам'ять Кобзаря, поклавши квіти до його пам’ятника та ознайомитися з Парком, який має статус «Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення». Культурне виховання та розвиток формують у студентів повагу до національної культури та історії, мають значний вплив на інтелектуальний та духовний розвиток особистості.