У лютому 2014 року студенти груп ПР-104, ПР-202, ПР-404 Юридичного інституту у супроводі наставників Ганни Омельченко, Юлії Белуги, Ганни Грабовської відвідали Храм Іоанна Хрестителя Української православної церкви Київського патріархату, який знаходиться у Соломянському районі м. Києва.
Мета - ознайомлення студентів з найблищою духовною та культурною спадщиною України, що знаходиться біля Національного авіаційного університету.
На місці храму на початку XX ст. знаходилася каплиця Шулявського кладовища, а зараз церква в ім'я св. Іоанна Предтечі, яка складається з двох прямокутних у плані обсягів: західного високого двоповерхового, увінчаного цибулинні куполом, і східного низького одноповерхового, який завершується апсидою. Студенти мали нагоду ознайомитися з реліквіями храму. Заходи духовного виховання формують у студентів повагу до культурного минулого нашої держави.