26 лютого 2014 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту студенти разом із доцентом кафедри господарського права і процесу Володимиром Малишко відвідали середню загальноосвітню школу №60 комплексного розвитку дітей «Росток», де провели презентацію «Чому я обираю ЮІ НАУ».
У проведеному заході від Юридичного інституту взяли участь студенти групи ПР-303 Роман Бондаренко, Юлія Чумак і Оксана Яременко. Презентація студентів була присвячена питанням вступу, організації процесу навчання та важливій ролі, яку здійснює Юридичний інститут НАУ для підготовки професіоналів в юридичній сфері. Проведений захід сприяє налагодженню співпраці між Юридичним інститутом НАУ та середніми навчальними закладами у сфері науково-дослідної, навчально-методичної та соціально-культурної діяльності.