24-25 лютого 2014 року асистент кафедри кримінального права і процесу Юридичного інституту Світлана Циганій провела для учнів випускних класів Спеціалізованих шкіл № 7 та № 20 м. Суми відкрите заняття на тему: «Юридична освіта в Україні».
У світлі майбутнього професійного визначення, старшокласники дізналися про актуальність і перспективність юридичної освіти в Україні, адже без спеціально підготовлених фахівців у галузі права не може функціонувати правова система нашої держави. Тільки висококваліфікований юрист, який володіє грунтовними правовими знаннями, орієнтований на захист прав і свобод людини, буде в змозі продуктивно працювати в сучасному світі, своєчасно і компетентно реагувати на потреби юридичної практики. Під час зустрічі старшокласниками були підняті питання про престижність професії юриста в Україні і працевлаштування випускників Юридичного інституту НАУ. Старшокласники виявили значний інтерес до запропонованої викладачем теми, оскільки вона містила як профорієнтаційний напрямок, так і була направлена на орієнтування майбутніх абітурієнтів у виборі професії.