24 лютого 2014 року відбулася зустріч асистента кафедри кримінального права і процесу Юридичного інституту Анни Потильчак та студентки групи ПР-405 Христини Францової з учнями 9-11 класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №253 м. Києва.
Майбутні абітурієнти під час бесіди на тему «Місце і роль юридичної освіти в сучасному світі» отримали змогу ще раз переконатися, що правова освіта – невід’ємна частина загальної культури громадянина, умова формування правосвідомості. У сучасних умовах саме правова освіта може стати найважливішим чинником розвитку особи, становлення громадянського суспільства й демократичної правової держави в сучасній Україні, громадяни якої зможуть жити в соціально-правовій злагоді одне з одним, з державою, владою, політичними партіями тощо. В світлі майбутнього професійного визначення учні дізналися про можливість отримання юридичної освіти в Юридичному інституті Національного авіаційного університету. Анна Потильчак більш детально розкрила інформацію про умови вступу до Національного авіаційного університету та Юридичного інституту, діяльність кафедр та криміналістичної лабораторії інституту, навчальні дисципліни, які вивчають студенти, культурно-спортивні заходи, які проводяться в університеті. По завершенню зустрічі старшокласники отримали запрошення на день відкритих дверей в Юридичному інституті, який відбудеться 15 березня 2014 року.