24 лютого 2014 року Юридичний інститут вітав усіх чоловіків-викладачів з Днем Захисника Вітчизни.
У цей день лунало багато привітань і побажань для сильної половини людства. Це свято для багатьох давно вже перетворилося в день чоловіків, коли сильній половині Вітчизні надають знаки уваги і дарують подарунки. Не залишилась в стороні і Студентська рада Юридичного інституту, яка підготувала стінгазету, на якій були зображені викладачі у образах різних героїв. Також, чоловіки мали змогу витягнути з «речової сумки за тривогою» предмети першої необхідності захисника Вітчизни: аптечку індивідуальну, засоби гігієни, щітку та крем для взуття, фурнітуру, комплект натільної білизни, рушник, носові хустинки, шкарпетки, сухий пайок, ліхтарик та набір для розпалювання багаття. Ніхто не залишився без подарунка. Священною є пам'ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною.