Ось і настало 14 лютого, що ознаменувало – закохані вперед, настав час освідчень та прояву любові. І, як завжди ця надзвичайна подія не пройшла осторонь Юридичного інституту.
День Святого Валентина своїми корінням сягнув третього століття нашої ери, а символічним воно стало після запровадження закону войовничим імператором Клавдієм II, що забороняв брати шлюб своїм воякам, стверджуючи нібито, що узаконення відносин негативно впливає на боєздатність і безпосередньо заважає солдатам воювати за імперію. Але по при все знайшовся сміливець, який ігноруючи прямий наказ продовжував таємно вінчати всіх охочих, його ім’я – Валентин. Він був звичайним священиком, за свою непокору його було ув’язнено під постійний нагляд бойового офіцера, але так склалася доля, що у охоронця була сліпа донька, яку Валентин зцілив, а потім навернув всю родину у християнську віру. Довідавшись про це, володар наказав стратити священика, що і сталося 14 лютого. Ось така неординарна подія та сміливість однієї людини поклала початок надзвичайно чудовому святу – дню Святого Валентина. Студенти Юридичного інституту в цей день вирішили не тільки привітати усіх з цим чудовим днем, але і з’єднати одинокі серця. На першому поверсі головного корпусу відбулись студентські весілля, де безпосередньо всі закохані мали змогу побратися і таких відчайдухів назбиралось чимало. Було встановлено імпровізований РАГС, де і відбувався розпис всіх закоханих пар. Дуже приємною несподіванкою стало те, що участь у прекрасному і чаруючому дійстві прийняли навіть співробітники університету, але затьмарили всіх два молодих юнака, які зареєстрували свої відносини, може це і був жарт, але факт залишається фактом. На четвертому поверсі було встановлено «скриньку закоханих», до якої всі охочі мали змогу покласти свою «валентинку», яка обов’язково потрапить до адресата. Валентинів день пройшов дуже вдало і приніс багато приємних моментів, що вилились в поцілунки та освідчення, а нам залишається лише побажати – кохайтесь і кохання врятує світ. З повагою колектив Юридичного інституту.