12 лютого 2014 р. студенти групи ПР-102 разом із наставником Юлією Юринець відвідали Київський національний академічний театр оперети та подивилися комедію «Весела вдова». Цій виставі вже більше 100 років, однак, вона не втрачає своєї актуальності і привабливості. Прем'єра відбулася у Відні в 1995 році. «Веселу вдову» заслужено називають «королевою оперет».
13 лютого 2014 р. студенти групи ПР-102 також відвідали і Київський академічний Молодий театр, де подивилися комедію «Сватання на Гончарівці». Одну з найулюбленіших українських комедій, яку на сцені Молодого театру зіграно більше чотирьохсот разів! Театральне мистецтво має значні можливості впливу на особистість, на її інтелектуальний і духовний стан, формує світогляд і світорозуміння людини, визначає рівень культурного розвитку суспільства, має великий вплив на громадську думку і всі можливості для консолідації української нації.