11 лютого з нагоди дня Святого Валентина студенти групи ПР-201 разом з наставником Іриною Тимкович взяли участь у Вечорі вокальної музики «На різних мовах про кохання», що проходив у Будинку актора Національної спілки театральних діячів України.
Під час мистецького заходу були прослухані найкращі музичні твори і композиції про любов та вірність, розлуку і відданість, написані найвідомішими композиторами світу: Вольфгангом Амадеєм Моцартом, Джузеппе Верді, Ріхардом Вагнером, Джорджем Гершвіним, Олександром Даргомижським, Олександром Бородіним, Петром Чайковським, Сергієм Рахманіновим та ін. Слухачів концерту вразило яскраве, проникливе та майстерне виконання арій солістом Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, лауреатом міжнародних конкурсів Сергієм Макієнко (баритон) та лауреатом міжнародних конкурсів Юлією Алєксєєвою (сопрано) у супроводі концертмейстера, лауреата міжнародних конкурсів Юлії Ященко. Оперні твори звучали італійською, французькою, німецькою, російською та українською мовами. Тема кохання – одвічна тема, що від стародавніх епох надихала і до нашого часу надихає митців різних жанрів творчості до оспівування цього найпрекраснішого почуття між чоловіком та жінкою.