12 лютого 2014 року кращі студенти Юридичного інституту випробували свої сили під час проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.
Студентська олімпіада об’єктивно відображає рівень засвоєння майбутніми фахівцями системи знань та виявляє здатність молодих людей постійно їх оновлювати та генерувати. Особливістю цьогорічного І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства є велика кількість студентів старших курсів, які виявили бажання випробувати свої сили у вмінні аналізувати, швидко реагувати і приймати правильні рішення під час розв’язання завдань підвищеної складності. Журі, на чолі з директором Юридичного інституту Іриною Сопілко, відповідно до кількості набраних балів, визначило призерів І туру: І місце – Катерина Гуменюк (група ПР-502М); ІІ місце - Дар’я Бондаренко (група ПР-302); ІІІ місце - Марія Підопригора (група ПР-401), Василь Андрусяк (група ПР-403). Вітаємо призерів і бажаємо подальших перемог!