Щоб якось згладити всі труднощі самого важкого дня тижня - понеділка, 10 лютого Студентською радою гуртожитку № 13 було організовано вечір гри у всіма улюблену рольову гру «Мафія».
Учасники - мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, намагалися вирахувати і засадити у в'язницю всіх лиходіїв, на що Мафія відповідала їм війною. Майбутні юристи мали можливість потренуватися у пошуках злочинців і покращити свою майстерність у переконані колег. Гра пройшла в традиційній теплій атмосфері з великою кількістю позитивних емоцій і сміху. Вівторок, 11 лютого ознаменувався неабияким бунтом студентів з вимогою проведення додаткових ігор в «Мафію». Тому, вечір цього дня пройшов в такій же душевній компанії за улюбленою грою.