27 січня 2014 року на базі Навчально-наукового інституту права та психології Національної академії внутрішніх справ відбулася матчева зустріч з волейболу, присвячена 70-річчю від дня народження Ростислава Калюжного, майстра спорту СРСР з волейболу, призера Олімпійських ігор серед ветеранів, чемпіона Спартакіади народів СРСР (1967 р.), доктора юридичних наук, професора, заступника директора з наукової роботи Юридичного інституту, професора кафедри теорії та історії держави і права, члена Союзу юристів України.
Змагалися за перемогу команди ветеранів та студентська збірна. За команду ветеранів, капітаном якої був Ростислав Калюжний, грали люди різні за віком та темпераментом, але об’єднані почуттям відданості спорту, любов’ю до волейбольного м’яча. Гра була надзвичайно емоційна та цікава. Команда ветеранів із невеличким відривом виборола перемогу. Бажаємо здоров’я та подальших перемог у спорті, шановний Ростиславе Андрійовичу!