29 січня 2014 року у розважальному закладі «Форсаж» відбувся конкурс краси серед дівчат «Міс ЮІ», в якому прийняли участь шість красунь інституту.
До складу почесного журі увійшли: проректор з навчально-виховної роботи Ярослав Козачок, директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, директор військово-спортивного клубу «Полігон Альфа» Юрій Лисневич, випускник НАУ (представник компанії «Agents Clothes») Євген Мельник та креативний директор «Free Gen» Сергій Дикий. Учасниці змогли показати себе з найкращої сторони, вони дивувала журі та глядачів своїм талантом і гострим розумом, але окрасою вечора став останній конкурс, в якому дівчата приголомшили усіх своєю красою у вечірніх сукнях. І, як це не дивно з погляду об’єктивного суддівства жодна з конкурсанток не залишилась без подарунків від дирекції інституту, спонсорів та відповідних почесних титулів, таких як: «Міс елегантність», «Міс посмішка», «Міс витонченість», «Міс артистичність», «Міс вишуканість», «Міс чарівність». Найвищі нагороди «Віце-міс ЮІ» отримала студентка Наталя Мороховець, а тріумфаторкою вечора було обрано Ілону Земляк, яка і виборола головну нагороду – прекрасну діадему. Отож, міс ЮІ визначено, тому весь дружній колектив вітає Ілону, та бажає їй подальших успіхів і підкорення нових вершин, адже незабаром відбудеться конкурс краси «Міс НАУ 2014» в якому вона представлятиме та стане на захист «краси та розуму» від Юридичного інституту.