24 січня 2014 року відбулася зустріч студентів 4 курсу Юридичного інституту Олени Бабенко, Валерії Солод, Інни Раїнчук та доцента кафедри повітряного та космічного права, кандидата юридичних наук Юрія Корнєєва із старшокласниками загальноосвітньої школи № 288 Святошинського р-ну м. Києва.
Мета заходу - ознайомити учнів з напрямками підготовки студентів у Національному авіаційному університеті та Юридичному інституті, умовами вступу до вищого навчального закладу, різнобічним студентським життям в НАУ. Під час заходу старшокласникам було запропоновано цікаві конкурси та ігри, в яких вони мали змогу повною мірою продемонструвати свої знання з правознавства, ораторське мистецтво, логіку та ерудованість. У результаті проведення ділових ігор найактивніших їх учасників Владислава Злотника, Максима Туза, Юлію Давиденко нагороджено грамотами. Результатом профорієнтаційної діяльності стало укладення договору про співпрацю з Національним авіаційним університетом.