В рамках проведення профорієнтаційних заходів студентами Юридичного інституту Анною Синявською (205 гр.), Наталією Яцевич (205 гр.) під керівництвом к.ю.н., доцента кафедри цивільного права і процесу Ольги Оніщенко було проведено вікторину «Чи знаєте Ви свої права?» серед школярів 9-11 класів. Вікторину було проведено з учнями загальноосвітніх середніх шкіл № 250, № 321, № 308 та школи-ліцею № 155 м. Києва 13-24 грудня 2013 р.
Метою проведення зазначеного заходу було підвищення рівня правової культури школярів, виявлення рівня знань ними своїх прав, виховання у дітей поважного ставлення до власної особистості та прав інших людей. Наприкінці зустрічі учні отримали буклети. Проведення таких заходів дає можливість навчитися правильно реалізовувати свої права, визначитись із вибором майбутньої професії.