20 грудня 2013 року в рамках профорієнтаційної роботи між студентами Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренко та студентами Юридичного інституту відбувся конкурс «Кращі судові дебати з господарського процесу».
Мета заходу покликана сформулювати у студентів необхідні правові знання з господарського процесу, які невід’ємно пов’язані з їх професійною підготовкою та подальшою професійною діяльністю, показати майстерність застосування інтерактивних методів навчання. Організаторами конкурсу були: Ганна Шуст – викладач вищої категорії Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренко та Валентина Козирєва – доцент кафедри господарського права і процесу Юридичного інституту. Журі відмітило, що обидві команди були сильними, фабули конкурсу досить змістовними і цікавими та у конкурсі все-таки перемогла дружба. Студенти Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренко були нагороджені грамотами за активну участь директором Юридичного інституту. Судові дебати є основою сукупності знань, вмінь та навиків, якими оволодіває майбутній фахівець в сфері організації та безпосереднього вирішення господарських спорів у господарських судах України.