23 грудня 2013 р. старшим викладачем кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту Ольгою Старицькою разом із студентами 5 курсу Татяною Панченко та Наталією Панченко була проведена правова вікторина у гімназії № 117 ім. Л.Українки в м. Києві.
В ході проведення правової гри учні гімназії, які вивчають курс правознавства мали змогу продемонструвати свої знання з історії держави і права України. Наприкінці даного заходу, школярі, які найкраще продемонстрували свої знання, були нагороджені грамотами за 1,2 та 3 місця. Наприкінці зустрічі студенти відповіли на запитання школярів щодо особливостей навчання в Юридичному інституті НАУ та про перспективи майбутньої професії юриста.