19 грудня 2013 року в Юридичному інституті відбулося святкування Дня Святого Миколая.
Свято Святого Миколая – перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери. Це свято турботи і любові до ближнього. Коли кожен може принести подарунок, написати лист тим, з ким не бачилися багато років. Не залишились осторонь в цей день і студенти Юридичного інституту, які привітали колядками керівників та працівників структурних підрозділів Національного авіаційного університету. В рамках святкування також відбулася благодійна акція «Подаруй дитині мрію». Студенти відвідали дітей-сиріт Школи-інтернату №12 Дарницького району м. Києва, де порадували малюків солодощами, печивом, іграшками та добрим настроєм. У другій половині дня до студентів завітав Дід Мороз із казковими героями. Вони провели новорічну вікторину, яка складалася із питань «Що Ви знаєте про новорічні свята?». За кожну правильну відповідь помічники Діда Мороза «червона шапочка» та «ангел» проводили студентів до живої ялинки, яка знаходиться в інституті. Під зеленою красунею знаходилися коробки з подарунками. Інтрига зростала до останнього, тому що студенти не знали, які призи приготував їм Дід Мороз. І дійсно, подарунки були дуже незвичними – сертифікати на отримання (4-5) додаткових балів з будь-якої дисципліни за вибором студентів. Юридичний інститут щиро вітає усіх зі святом і бажає здійснення всіх мрій протягом Нового 2014 року.