13 грудня 2013 року на завершення Всеукраїнського тижня права спільно з Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України в Юридичному інституті проведено суперфінал між командою студентів ЮІ НАУ - переможцем Всеукраїнського правового VIP-турніру та командою провідних юристів-практиків.
Вже другий рік поспіль команда студентів ЮІ НАУ, виборовши першість у Всеукраїнському правовому VIP-турнірі змагається із командою провідних юристів-практиків України. Не дивлячись на велике прагнення до перемоги, завзяття і серйозну підготовку студентів, суперфінал і на цей раз виявився більш вдалим для професіоналів своєї справи: Ірини Сопілко, Андрія Бутенка,Тетяни Чорнобай, Володимира Білого, Вадима Смітюха. Такі інтелектуальні ігри дають змогу для наших студентів презентувати свої знання з різних галузей права, вчать не тільки швидко шукати відповіді на поставлені питання, а й сприяють розвитку пам’яті, уваги та логічного мислення.